Inni oglądali również

Zoom Waffle Racer VI

Brak dostępności

Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
323216-071
Kolekcja
męska / damska
Cena katalogowa
329,00 zł

Zoom Waffle Racer VI

Startowy but do biegów na niemal każdej powierzchni.

Nowa, lżejsza (but w rozmiarze US 9 waży 182 gramy) wersja buta startowego, przeznaczonego do biegania praktycznie na każdej powierzchni. Lekka konstrukcja buta sprawia, że model ten nadaje się znakomicie zarówno do treningów, jak i startu na zawodach. Doskonale sprawdza się na biegach przełajowych i ulicznych. Używany również przez wielu zawodników w startach na bieżni na dystansach 5 i 10 kilometrów.

Cholewka

  • Użycie przewiewnego, dwuczęściowego i bardzo lekkiego meshu zapewnia doskonałą wentylację.
  • Trwałe wstawki z syntetycznej skóry w dwóch kluczowych miejscach - na śródstopiu i w okolicach palców - chronią stopę przed wilgocią i wpływem trudnych warunków terenowych (kamienie, błoto, piach, itp.).

Podeszwa środkowa

  • Pianka Phylon na całej długości zapewnia dodatkową amortyzację, ochronę przed wstrząsami i dużą sprężystość, przy zachowaniu niskiej wagi.
  • TPU Midfoot shank – płytka z termoplastycznego poliuretanu na poziomie śródstopia wspiera łuk główny stopy oraz umożliwia rotację śródstopia względem pięty w osi strzałkowej.

Podeszwa zewnętrzna

  • BRS 1000 guma węglowa na całej długości stopy przedłuża żywotność buta.
  • Waflowy profil zapewnia doskonałą przyczepność przy bieganiu oraz częściowo tłumi uderzenia stopy o podłoże.

Komentarze, opinie