Inni oglądali również

Zoom Victory XC

TERAZ: 329,00 zł 549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549,00 zł
Uwaga! zaniżona rozmiarówka
Zalecamy rozmiar pół centymetra większy

DOSTAWA GRATIS !

Data dostawy do Klienta 23.03.2023


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
407062-004
Kolekcja
męska / damska
Kolor
czarny / niebieski-srebrny
Waga
142 g
Cena katalogowa
549,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie

Zoom Victory XC

Specjalistyczne kolce do biegów przełajowych oraz biegów długich na bieżni.

Niesamowicie lekkie kolce startowe dla profesjonalnych sportowców. Przeznaczone głównie do biegów przełajowych oraz biegów na bieżni na dystansach od 1500 do 10000 metrów. Ze względu na wytrzymałą konstrukcję, niską wagę oraz doskonałą przyczepność i stabilizację nadają się idealnie do biegów z przeszkodami.

Cholewka

  • Zastosowanie nowoczesnej technologii  zapewnia doskonałą stabilizację oraz dopasowanie do stopy przy zachowaniu niskiej wagi buta.
  • Użycie przewiewnego, bardzo lekkiego meshu dla doskonałej wentylacji, niezwykłego kofortu biegu oraz optymalnego odpływu wody w trudnych warunkach pogodowych.

Podeszwa środkowa

  • Formowana w wyniku zaawansowanego technologicznie procesu tłoczenia pianka Flashlon gwarantuje niesamowicie niską wagę, dynamiczne odbicie i odpowiednią amortyzację. Jest ona o 18% lżejsza od tradycyjnej pianki Phylon.
  • Wykonana z trwałego i wytrzymałego włókna węglowego płytka midfoot shank na poziomie śródstopia wspiera łuk główny stopy szczególnie na nierównych powierzchniach oraz umożliwia rotację śródstopia względem pięty w osi strzałkowej.

Podeszwa zewnętrzna

  • Udoskonalona podeszwa wzorowana na waflowym wzorze zapewnia dodatkową przyczepność na różnorodych nawierzchniach przy jednoczesnej redukcji wagi buta.
  • Optymalne ustawienie sześciu wymienialnych wkrętów w trwałej warstwie Pebax pozwala na uzyskanie maksymalnej przyczepności. Nie zaleca się używania wkrętów dłuższych niż 9mm.

W komplecie z kolcami znajdują się

Klucz do wkrętów
12 x Wkręty - 9 mm (9 mm)
2 x Zaślepki  
Worek na kolce
Klucz do wkrętów Komplet wkrętów Worek na kolce

Komentarze, opinie