Inni oglądali również

Zoom Victory XC 3

449,00 zł
TERAZ: 349,00 zł

DOSTAWA GRATIS !

Data dostawy do Klienta 26.10.2021


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
654693-801
Kolekcja
męska / damska
Kolor
pomarańczowy / czarny-karmazynowy
Waga
125 g
Cena katalogowa
449,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie

Zoom Victory XC 3

Profesjonalne kolce do biegów przełajowych.

Kolce do biegów przełajowych w nowej bezszwowej odsłonie. Używał ich między innymi Geoffrey Kipsang Kamworor zdobywając złoty medal Mistrzostw Świata w Biegach Przełajowych w Guiyang w 2015 roku. Legitymuje się on następującymi rekordami życiowymi (stan na koniec maja 2015 roku):
  • 5000m - 13:12.23 (2011), 10000m - 27:06.35 (2011), półmaraton - 58:54 (2014), maraton - 2:06:12 (2013).

Cholewka

  • Bezszwowa cholewka dla wysokiego komfortu użytkowania.
  • Zastosowanie nowoczesnej technologii zapewnia doskonałą stabilizację oraz dopasowanie do stopy przy zachowaniu niskiej wagi buta.
  • Perforowane osłony piankowe zabezpieczają przed nadmiernym wchłanianiem wody.
  • Użycie przewiewnego, bardzo lekkiego meshu dla doskonałej wentylacji, niezwykłego komfortu biegu oraz optymalnego odpływu wody w trudnych warunkach pogodowych.

Podeszwa środkowa

  • Formowana w wyniku zaawansowanego technologicznie procesu tłoczenia pianka Flashlon gwarantuje niesamowicie niską wagę, dynamiczne odbicie i odpowiednią amortyzację. Jest ona o 18% lżejsza od tradycyjnej pianki Phylon.
  • Wykonana z trwałego i wytrzymałego włókna węglowego płytka midfoot shank na poziomie śródstopia wspiera łuk główny stopy szczególnie na nierównych powierzchniach oraz umożliwia rotację śródstopia względem pięty w osi strzałkowej.

Podeszwa zewnętrzna

  • Udoskonalona podeszwa wzorowana na waflowym wzorze zapewnia dodatkową przyczepność na różnorodych nawierzchniach przy jednoczesnej redukcji wagi buta.
  • Optymalne ustawienie czterech wymienialnych wkrętów w trwałej warstwie Pebax pozwala na uzyskanie maksymalnej przyczepności. Nie zaleca się używania wkrętów dłuższych niż 9mm.

W komplecie z kolcami znajdują się

Klucz do wkrętów
8 x Wkręty - 9 mm (9 mm)
Worek na kolce
Klucz do wkrętów Komplet wkrętów Worek na kolce

Komentarze, opinie