Inni oglądali również

Zoom Victory

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie
NASZA CENA: 499,00 zł

DOSTAWA GRATIS !

Data dostawy do Klienta 09.12.2022


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
331036-430
Kolekcja
męska / damska
Kolor
niebieski / zielony
Waga
95 g
Cena katalogowa
529,00 zł

Zoom Victory

Zaawansowane technologicznie kolce do biegów średnich.

Najlżejsze z kolców Nike przeznaczonych do biegów średnich jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Doskonale nadają się do biegów na bieżni na dystansach od 800 do 5000 metrów. Dzięki użytej technologii stanowią innowację wśród kolców poprzez uzyskanie maksymalnie lekkiej konstrukcji, przy zachowaniu niezbędnych zabezpieczeń dla stopy oraz bez uszczerbku dla trwałości buta. Użycie superwytrzymałych włókien Flywire pozwoliło zrezygnować z syntetycznych konstrukcji warstwowych czy standardowych wzmocnień w okolicy pięty. Uzyskano w ten sposób doskonale dopasowany do stopy but będący idealnym rozwiązaniem dla średniodystansowców pragnących uzyskiwać jak najlepsze rezultaty na bieżni. Używane między innymi przez Alana Webba w imponującym 2007 roku. Zawodnik ten legitymuje się następującymi rekordami życiowymi (stan na koniec 2011 roku):
 • 800m - 1:43.84 (2007)
 • 1500m - 3:30:54 (2007)
 • 1 mila - 3:46.91 (2007, rekord USA)
 • 3000m - 7:39.28 (2005)
 • 5000m - 13:10.86 (2005)
 • 10000m - 27:34.72 (2006)
Cholewka
 • Nowoczesna technologia zwiększa trwałość buta i daje stopom oparcie dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne. Stopa nie przesuwa się w bucie, a uzyskane dzięki niesamowicie niskiej wadze stabilizacja i dopasowanie podczas biegu stanowią przełom w projektowaniu kolców lekkoatletycznych.
 • Użycie przewiewnego, bardzo lekkiego meshu zapewniającego doskonałą wentylację stopy i uczucie komfortu podczas biegu.

Podeszwa środkowa

 • Formowana w wyniku zaawansowanego technologicznie procesu tłoczenia pianka Flashlon gwarantuje niesamowicie niską wagę, dynamiczne odbicie i odpowiednią amortyzację.

Podeszwa zewnętrzna

 • Udoskonalona podeszwa kolców Zoom Miler w celu uzyskania jeszcze większej przyczepności oraz komfortu przy rozwijaniu dużych prędkości na bieżni.
 • Użyty na 3/4 długości buta TPU Sharkskin - materiał wzorowany na skórze rekina, pozwala na zredukowanie wagi buta, a zarazem zapewnia doskonałą przyczepność na różnego rodzaju nawierzchni.
 • Sześć wymienialnych wkrętów umieszczono w optymalnie wyznaczonych miejscach na podeszwie w celu uzyskania maksymalnej trakcji i dynamiki odbicia.

W komplecie z kolcami znajdują się

Klucz do wkrętów
12 x Wkręty - 7 mm (7 mm)
 
Worek na kolce
Klucz do wkrętów Komplet wkrętów Worek na kolce

 

Komentarze, opinie

-

Transakcja przebiegła pomyślnie, mimo mojej wcześniejszej pomyłki. Sklep posiada bardzo dobry kontakt z klientem, a wysyłka była błyskawiczna. Polecam ten sklep. Kupiłam te kolce dla mojej córki, która trenuje lekkoatletykę (jest w kadrze woj. pomorskiego). Jest bardzo zadowolona. Buty są bardzo wygodne i komfortowe, ponadto ze względu na małą wagę i bardzo dobre wykonanie sprawują się wyśmienicie i dają rewelacyjne efekty. Ten zakup to był strzał w 10-tkę. Będziemy robili tu częściej zakupy.