Inni oglądali również

Zoom Streak 3

Brak dostępności - produkt archiwalny

Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
375386-602
Kolekcja
męska / damska
Kolor
czerwony / biały-czarny
Waga
187 g
Cena katalogowa
399,00 zł

Zoom Streak 3

Nowoczesny but startowy.

Lekki but startowy. Doskonały na biegi uliczne oraz szybkie treningi. Testowany przez najlepszych maratończyków na świecie.

Cholewka

  • Niesamowicie lekkie, jednoczęściowe panele z meshu dla osiągnięcia maksymalnej oddychalności i komfortu przy jednoczesnym doskonałym dopasowaniu do stopy.
  • Wzorowana na kolcach lekkoatletycznych konstrukcja pięty redukuje do minimum ruch stopy wewnątrz buta.
  • Wewnętrzna opaska zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie do stopy podczas biegu oraz dodatkową stabilizację.
  • Zmniejszona do minimum liczba szwów dla zapewnienia jak największego komfortu na dystansach do maratonu włącznie.

Podeszwa środkowa

  • Trwała i bardzo lekka pianka Phylon na całej długości buta dla amortyzacji i wsparcia dla stopy na każdym kroku.
  • Poduszka gazowa na poziomie pięty zapewniająca amortyzację przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej dynamiki odbicia.
  • Zastosowanie płytki z termoplastycznego poliuretanu na poziomie śródstopia wspiera łuk główny stopy oraz umożliwia rotację śródstopia względem pięty w osi strzałkowej.

Podeszwa zewnętrzna

  • BRS 1000 guma węglowa na poziomie pięty przedłuża żywotność buta.
  • Ekstra cienka syntetyczna guma Duralon w przedniej części buta zapewnia lepszą amortyzację, przy zachowaniu niskiej wagi buta.
  • Pogłębione nacięcia poprzeczne ułatwiają przetaczanie stopy zgodnie z jej naturalnym ruchem.

Komentarze, opinie

-

Na pierwszy rzut oka ładna, zgrabna kolorystyka. Elegancki but startowy. Leciutki i przewiewny. Osobiście używam go na szybszych treningach. 10x1000m lub 5x2km? Zoom Streak 3 spełnia to zadanie wyśmienicie. Podeszwa wręcz nosi po bieżni. Największa zaleta to sznurówki- wiążę raz a porządnie. One się tak po prostu nie rozwiązują. Najlepsze startówki na każdym dystansie:)

-

Pierwsze moje wrażenie z ZOOM Streak 3: O kurcze - kupiłem klapki - i tu śmiech żony niedowierzającej co trzyma w rękach. W praktyce okazały się moimi ulubionymi butami na starty. Pasują mi najlepiej o 0,5 numeru mniejsze od Pegazusów i większości obuwia biegowego NIKE. Nie straszne im w dobrej pogodzie asfalty, plaże, polne drogi i lasy. W mokrej pogodzie nie polecam na błotnistych, nierównych podłożach gdyż potrafią wpaść w niezły poślizg. Na plaży woda w nie wlewa się prawie tak samo szybko jak i potem z nich wylatuje. Schną błyskawicznie. Zdecydowanie polecam wszystkim biegającym "ze śródstopia".