Inni oglądali również

Zoom Rival S 7

NASZA CENA: 249,00 zł
Uwaga! zaniżona rozmiarówka
Zalecamy rozmiar centymetr większy

DOSTAWA GRATIS !

Data dostawy do Klienta 05.10.2023


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
616313-702
Kolekcja
męska / damska
Kolor
fluorescencyjny żółty / biały-czarny
Waga
188 g
Cena katalogowa
249,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie

Zoom Rival S 7

Uniwersalne kolce do biegów sprinterskich. Nadają się zarówno do biegów płaskich, na płotkach jak i konkurencji skocznościowych.

Doskonale nadają się do biegania na bieżni na dystansach od 60 nawet do 800 metrów, łącznie z dystansami płotkarskimi. Mogą również z powodzeniem być używane do skoku w dal. Teraz jeszcze lepiej dopasowane do stopy, zapewniając odpowiednią przyczepność do uzyskania maksymalnych prędkości.

Cholewka

  • Całkowicie przebudowana cholewka dla lepszego dopasowania do stopy oraz zapewnienia stabilizacji stopy, a także przełożenia w optymalny sposób siły odbicia na maksymalną długość kroku.
  • Syntetyczne wstawki dla jeszcze lepszej stabilizacji.
  • Technologia Dynamic Fit zastosowana w środkowej części buta w postaci opaski wychodzącej spod stopy i opinającej całe śródstopie oferując uczucie doskonałego dopasowania oraz świetnej stabilizacji.
  • Panel z meshu pokrywający ćwierć cholewki redukuje ryzyko obtarć oraz zapewnia odpowiednią wentylację stopy i komfort podczas biegu przy zachowaniu niskiej wagi buta.
  • Minimalistyczny, lekki język wykonany z warstwowego meshu dla jeszcze większej oddychalności i komfortu użytkowania.

Podeszwa środkowa

  • Część przylegająca do stopy wykonana została z dopasowującej się do kształtu stopy cienkiej pianki EVA, dającej niezbędne zabezpieczenie i amortyzację, przy zachowaniu niskiej wagi buta.

Podeszwa zewnętrzna

  • Siedem wymienialnych wkrętów umieszczono w trwałej warstwie Pebax w sposób pozwalający na uzyskanie maksymalnej przyczepności, efektywności biegu oraz przełożenia wygenerowanej mocy na wynik na mecie.
  • Dla zwiększenia trwałości na pięcie zastosowano trudnościeralną gumę uformowaną w piramidalne wypustki dla lepszej przyczepności.

W komplecie z kolcami znajdują się

Klucz do wkrętów
14 x Wkręty - 7 mm (7 mm)
Worek na kolce
Klucz do wkrętów Komplet wkrętów Worek na kolce

Komentarze, opinie

-

dobre