Inni oglądali również

Zoom Rival D 8

NASZA CENA: 249,00 zł
Uwaga! zaniżona rozmiarówka
Zalecamy rozmiar centymetr większy

DOSTAWA GRATIS !

Data dostawy do Klienta 31.03.2023


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
616310-170
Kolekcja
męska / damska
Kolor
biały / fluorescencyjny zielony-czarny
Waga
164 g
Cena katalogowa
249,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie

Zoom Rival D 8

Uniwersalne kolce do biegów średnich i długich.

Przeznaczone przede wszystkim do biegania na bieżni od 800 do 10000 metrów. Doskonale sprawdzają się również w biegach przełajowych.

Cholewka

  • Lekka i przewiewna jednowarstwowa konstrukcja z meshu redukuje ryzyko obtarć oraz zapewnia odpowiednią wentylację stopy i komfort podczas biegu.
  • Syntetyczne warstwy w okolicy śródstopia dla zabezpieczenia przed przesuwaniem się buta w trakcie biegu oraz zapewnienia stabilizacji stopy, a także przełożenia w optymalny sposób siły odbicia na maksymalną długość kroku.
  • Dodatkowe syntetyczne warstwy na palcach oraz w okolicy pięty zapewniają lepsze dopasowanie do stopy oraz dodatkową stabilizację przy zachowaniu niskiej wagi buta.

Podeszwa środkowa

  • Pianka Phylon została sprasowana aby umożliwić dynamiczne odbicie i niezbędną amortyzację przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi buta.
  • Specjalnie zaprojektowane wzmocnienie na poziomie śródstopia dla wsparcia łuku głównego stopy oraz ułatwienia płynnego przetaczania przy dodatkowej stabilizacji.

Podeszwa zewnętrzna

  • Sześć wymienialnych wkrętów umieszczonych w trwałej warstwie Pebax pozwala na uzyskanie maksymalnej przyczepności podczas odbicia.
  • Dla zwiększenia trwałości na 3/4 długości podeszwy zewnętrznej zastosowano trudnościeralną gumę.

W komplecie z kolcami znajdują się

Klucz do wkrętów
12 x Wkręty - 7 mm (7 mm)
Worek na kolce
Klucz do wkrętów Komplet wkrętów Worek na kolce

Komentarze, opinie