Inni oglądali również

Zoom Matumbo 2

579,00 zł
TERAZ: 399,00 zł

DOSTAWA GRATIS !

Data dostawy do Klienta 04.10.2022


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
526625-107
Kolekcja
męska / damska
Kolor
biały / czarny-fluorescencyjny żółty
Waga
107 g
Cena katalogowa
579,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie

Zoom Matumbo 2

Profesjonalne kolce do biegów długich.

Kolce lekkoatletyczne przeznaczone do biegów długich o niesamowicie niskiej wadze. Doskonale nadają się do biegów na bieżni na dystansach od 1500 do 10000 metrów. Wykorzystanie w innowacyjnej konstrukcji zaawansowanych technologii takich jak pozwoliło na stworzenie doskonale dopasowanych do stopy kolców startowych ułatwiających uzyskanie rekordowych wyników.

Cholewka

  • Użycie niesamowicie lekkiego i miękkiego jednowarstwowego meshu zapewniającego doskonałą oddychalność oraz komfort użytkowania.
  • Technologia w przedniej części buta oraz na pięcie zapewnia stopie stabilizację i niezbędne wsparcie przy zachowaniu niskiej wagi.
  • Unikalne połączenie technologii w środkowej części buta z systemem wiązań wychodzących spod buta gwarantuje doskonałe dopasowanie do stopy w każdym etapie przetaczania stopy.
  • Cienki język z meshu z syntetycznym wykończeniem idealnie dopasowuje się do stopy zapewniając świetny poziom wentylacji oraz komfortu.

Podeszwa środkowa

  • Formowana w wyniku zaawansowanego technologicznie procesu tłoczenia pianka Flashlon charakteryzuje się bardzo niewielką wagą zapewniając niesamowity komfort podczas biegu, niezbędną amortyzację oraz wsparcie na poziomie śródstopia dla łuku głównego stopy.

Podeszwa zewnętrzna

  • Podeszwa wzorowana na końską podkowę z czterema trwałymi wkrętami Omni-Lite umożliwia szybki bieg na długich dystansach.
  • Użyty na pięcie TPU Sharkskin - materiał wzorowany na skórze rekina, pozwala na zredukowanie wagi buta, a zarazem zapewnia doskonałą przyczepność na różnego rodzaju nawierzchni.
  • Optymalne ustawienie wkrętów pozwala na uzyskanie maksymalnej przyczepności.

W komplecie z kolcami znajdują się

Klucz do wkrętów
8 x Wkręty - 7 mm (7 mm)
Worek na kolce
Klucz do wkrętów Komplet wkrętów Worek na kolce

Komentarze, opinie