Inni oglądali również

Wkręty do kolców lekkoatletycznych (stożki)

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie
NASZA CENA: 1,00 zł

Data dostawy do Klienta 28.09.2023


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Kod produktu
R4F-R00003-0
Kolekcja
męska / damska
Kolor
stalowy

Wkręty do kolców lekkoatletycznych (stożki)

Wymienne wkręty ze stali do kolców lekkoatletycznych.

Są alternatywą między wkrętami typu "igły" oraz "piramidy". Wyglądają jak połączenie obu tych rodzajów. Charakteryzują się dobrą responsywnością oraz przyczepnością. Ich konstrukcja sprawia, że wbijając się w podłoże, ścianki napierają na nawierzchnię, która następnie oddaje włożoną przez biegacza energię (taki jak w "piramidach") oraz zapewniają podparcie niezbędne do szybkiego odbicia (tak jak w "igłach"). Należy tutaj zaznaczyć, że w przypadku konkurencji lekkoatletycznych, najczęściej stosowaną nawierzchnią jest bardzo twarda guma typu MONDO, która idealnie na nie oddziałuje.
Należy pamiętać, że przepisy obowiązujące na stadionach sportowych na ogół nie pozwalają na bieganie we wkrętach dłuższych niż 9 mm. Wkręty takie używane są do biegów przełajowych.

Skojarzenia: bieganie

Komentarze, opinie

-
Ocena Klienta: 5

Wszystko ok. Polecam