Inni oglądali również

Hypercool Compression Short Sleeve Top 2.0

Dodatkowe zdjęcie
NASZA CENA: 149,00 zł

Data dostawy do Klienta 16.08.2022


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
449838-653
Kolekcja
męska
Kolor
czerwony / czarny
Cena katalogowa
149,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie

Hypercool Compression Short Sleeve Top 2.0

Hiperoddychająca koszulka z krótkim rękawem z profesjonalnej serii Nike Pro.

Świetna prezencja, doskonała wentylacja, komfort na treningu, pewność siebie przed i w trakcie zawodów, niesamowita wygoda użytkowania - to wszystko zapewniają produkty z serii Nike Pro.
  • Bardzo mała objętość sprawia, że Nike Pro świetnie się nadaje jako pierwsza warstwa ubrania tzw. Base Layer.
  • Super lekka tkanina zapewnia lepszy transport potu na zewnątrz, dzięki czemu materiał nie klei się do ciała.
  • Uczucie chłodu nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego uzyskane poprzez umieszczenie specjalnych wstawek wentylacyjnych w górnej części kręgosłupa oraz bocznych paneli z meshu. Ułatwiają one cyrkulację powietrza w obszarach o największej temperaturze i potliwości.
  • Niesamowita swoboda ruchów dzięki rozciągliwemu w czterech kierunkach materiałowi.
  • Wsparcie mięśni w ich naturalnym ruchu poprzez poprawienie krążenia krwi i tym samym pomoc w usuwaniu produktów kwasowych z mięśni powstałych na skutek wysiłku fizycznego.
  • Zastosowanie bezszwowej techniki w obszarze tułowia zapewniającej komfort oraz wykluczając możliwość obtarcia lub podrażnienia naskórka.
  • Szwy w obszarze ramion i rękawów przeniesiono w obszary mniej narażone na ścieranie i zużycie co podnosi żywotność ubrania, a także zapewnia wysoki poziom komfortu.
  • Zastosowanie tzw. płaskich szwów jeszcze bardziej podnosi komfort i przyjemność użytkowania.
  • Specjalnie wyprofilowane wykończenie w okolicach szyi w celu jeszcze lepszego dopasowania do ciała oraz uniknięcia podrażnień przy wykonywaniu szybkich i nagłych ruchów.

Uwaga
Mimo iż Nike Pro zakładamy na gołe ciało, nie jest to bielizna. Bieliznę zwykle nosimy cały dzień. Nike Pro używamy w czasie aktywności fizycznej. Jest to pierwsza warstwa ubrania (tzw. Base Layer). Świetnie nadaje się do wszystkich dyscyplin, w których ubieramy się warstwowo takich jak narciarstwo, piłka nożna, trekking czy bieganie. Koszulki Nike Pro z powodzeniem można nosić także jako jedyną warstwę ubrania np. na siłownię, do gry w tenisa itp.

Materiał
84% poliester, 16% elastyna
Siatka ubraniowa: 94% poliester, 6% elastyna
Wstawka z tyłu: 100% poliester
Z wyłączeniem ozdób.

Skojarzenia: Nike Pro

Komentarze, opinie