Inni oglądali również

Core Compression Short Sleeve Top

119,00 zł
TERAZ: 79,00 zł

Data dostawy do Klienta 16.08.2022


Powiadomienie o dostępności

Wybierz rozmiar, który Cię interesuje i podaj adres e-mail. Poinformujemy Cię gdy tylko wskazany rozmiar pojawi się znowu w sprzedaży.

Producent
Nike
Kod produktu
269603-013
Kolekcja
męska
Kolor
czarny / żółty
Cena katalogowa
119,00 zł

Inne kolory

Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie Dodatkowe zdjęcie

Core Compression Short Sleeve Top

Dopasowana do ciała pierwsza warstwa ubrania z profesjonalnej serii Nike Pro.

Świetne dopasowanie i prezencja, komfort na treningu, pewność siebie przed i w trakcie zawodów, niesamowita wygoda użytkowania - to wszystko zapewniają produkty z serii Nike Pro.
  • Bardzo mała objętość sprawia, że Nike Pro świetnie się nadaje jako pierwsza warstwa ubrania tzw. Base Layer.
  • Super lekka tkanina zapewnia lepszy transport potu na zewnątrz, dzięki czemu materiał nie klei się do ciała.
  • Niesamowita swoboda ruchów dzięki rozciągliwemu materiałowi.
  • Wsparcie mięśni w ich naturalnym ruchu poprzez poprawienie krążenia krwi i tym samym pomoc w usuwaniu produktów kwasowych z mięśni powstałych na skutek wysiłku fizycznego.
  • Zastosowanie bezszwowej techniki w obszarze tułowia zapewniającej komfort oraz wykluczając możliwość obtarcia lub podrażnienia naskórka.
  • Szwy w obszarze ramion przeniesiono w obszary mniej narażone na ścieranie i zużycie co podnosi żywotność ubrania, a także zapewnia wysoki poziom komfortu.
  • Zastosowanie tzw. płaskich szwów jeszcze bardziej podnosi komfort i przyjemność użytkowania.
  • Specjalnie wyprofilowane wykończenie w okolicach szyi w celu jeszcze lepszego dopasowania do ciała oraz uniknięcia podrażnień przy wykonywaniu szybkich i nagłych ruchów.
  • Zapewnia dodatkowo wsparcie psychologiczne poprzez bardzo lekki, przyjemny nacisk na ciało, który ma za zadanie niwelować uczucie roztargnienia i niepewności przed startem sportowca.

Uwaga
Mimo iż Nike Pro zakładamy na gołe ciało, nie jest to bielizna. Bieliznę zwykle nosimy cały dzień. Nike Pro używamy w czasie aktywności fizycznej. Jest to pierwsza warstwa ubrania (tzw. Base Layer). Świetnie nadaje się do wszystkich dyscyplin, w których ubieramy się warstwowo takich jak narciarstwo, piłka nożna, trekking czy bieganie. Koszulki Nike Pro z powodzeniem można nosić także jako jedyną warstwę ubrania np. na siłownię, do gry w tenisa itp.

Materiał
84% poliester, 16% elastyna
Z wyłączeniem ozdób.

Skojarzenia: Nike Pro

Komentarze, opinie